Samur Halı kalitesi ve güvencesiyle 1997'den beri İstanbul'dan tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz.
 • 1. Halı Seçimi Nasıl Olmalıdır?
  Odalara göre halı seçimi yaparak yaşadığınız ortama kişilik ve ruh katabilirsiniz. Evinize uygun ebat ve renklerde halı seçimi ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • 2. Eviniz İçin Halı Seçmenin Püf Noktaları
  Mobilya veya duvar renginin kullanıldığı halı seçimi ilk bakışta bir uyum gibi görünse de odanın havasını boğabilir. Bu sebeple örneğin kırmızının farklı tonları veya yeşil sarı gibi uyumlu renkleri de tercih edebilirsiniz.
 • 3. Çim Halılar Nerede Kullanılır?
  Çim halılar dekorasyon amaçlı ya da sportif amaçlı olarak kullanılabilirler. İç ve dış mekana uygun modellerimiz mevcuttur. En yaygın kullanım alanları, bahçeler, futbol sahaları, golf sahaları, mağazalar, mağaza vitrinleri, oteller, resmi törenler, film setleri, balkonlar, restoranlar ve kafelerdir.
 • 4. Karo Halı Nedir?
  Karo Halılar öncelikle ofisler, şirketler ve yükseltilmiş zeminlere ihtiyaç duyulan zeminlerin üzerine uygulanan, birçok kez tek tek çıkarılıp, takılabilen, parçaların birleşiminden oluşmakla birlikte, tabanında 4 - 5 mm plastik kauçuk kaplı, antistatik, karo ebatlı halıların yönlerini farklı kullanarak ton farklılığının oluşumu sayesinde sıradışı bir görünüm elde edilmektedir, genel olarak 50 cm x 50 cm ebatında ya da benzeri ebatta parça parça uygulanan halılara genel olarak karo halı denir.
 • 1. Salon ve Yatak Odaları için Nasıl Halılar Seçilmelidir?
  Daha yumuşak dokulu anti bakteriyel ve polyamid halı seçilmelidir
 • 2. Rip Halı Halıfleks Nedir?
  Halıfleks genel tabirle döşemelik halıya denmektedir. Diğer taraftan duvardan duvara döşemelik halının başlangıç kalitesi olan teknik adı Rip Halı ile özdeşleşmiştir. Rip Halı keçe tipli elyaf hammadde ile yiv ve set biçiminde makinalarda dokunmuş olan halıdır.
 • 3. Halı üretiminde polyamid iplik neden önemlidir?
  Halı üretim sürecinde kullanılan ham madde teknik özellikleri ve elyaf seçimi, halının kalitesine karar vermek demektir, polyamid 30 yılı aşkın süredir kullanılıyor ve başarısı ve güvenilirliği kanıtlanmıştır. Polyamid halılar dayanıklı, sağlıklı, leke tutmaz, koku yapmaz, tekstil tabanlı, antibakteriyel, antistatik özelliklere sahiptir.
 • 4. Metrekare nasıl Hesaplanır ?
  Evinizin alanını metrekare cinsinden bulmak için, evinizin birbirine birleşen kısa ve uzun komşu iki duvarını dışarıdan metre cinsinden ölçün. Ölçtüğünüz bu iki değeri birbiriyle çarpın. Bulduğunuz sonuç evinizin brüt alan metrekaresidir. Evinizin net metrekaresini bulmak için, evdeki duvar kalınlıkları, merdiven ve asansör boşlukları, elektrik şaftları gibi kullanılamayan alanları hesaptan çıkarmanız gerekir.

Detaylı bilgi için
iletişime geçin.

  HEMEN ŞİMDİ ÜCRETSİZ KEŞİF
  TALEP EDİN!